Inkubator Kariery
Twojej Kariery!

News & Updates...
 
 
Tu honorujemy CKDR - fiolet
facebook inkubator kariery

Powiedz, że mnie kochasz. Albo lepiej pokaż


<<< wróć

Dokumenty aplikacyjne są podstawowym źródłem informacji o kandydacie do pracy, dlatego MUSZĄ być przygotowane z najwyższą dbałością. Jeżeli są niedbale i nierzetelnie napisane nie zachęcą pracodawcy do kontaktu z nami. Ważny jest również zindywidualizowany przekaz.

Niedopuszczalne jest aby do wszystkich pracodawców wysyłać takie same komunikaty, bo świadczyć to może o braku szacunku. To trochę tak, jakbyśmy do wszystkich znajomych (rodziny, przełożonych, przyjaciół itp.) wysyłali takie same życzenia świąteczne. Kandydat do pracy jest dla pracodawcy „produktem”, który ma zaspokoić jego określone „potrzeby biznesowe”.

Dlatego trzeba się dobrze zastanowić, jakie potrzeby konkretnego pracodawcy możemy zaspokoić. Często można to wprost wyczytać z ogłoszenia o pracę. I kolejna ważna kwestia - nie wystarczy napisać, że potrafimy pracować w zespole, musimy to jeszcze uwiarygodnić. Im więcej posiadanych umiejętności „udokumentujemy”, tym bardziej prawdopodobne będzie to, że zainteresuje się naszą kandydaturą.
<<< wróć